ПЕРЕВАГИ БУЛЕР'ЯНА СКІФ
• ДОВГОВІЧНІСТЬ – буржуйка виготовлена з жаростійкої сталі марки 15ГС
• Зручність використання – завдяки наявності заслінки регулювання інтенсивності горіння
• Якість – перевірена ВТК заводу виробника
• Вартість – краща ціна булер'яна на дровах
• Зовнішній вигляд – пічка булер'ян пофарбована жаростійкою фарбою Thermosil
• Компактність – має невеликі габаритні розміри.
Пічка булер'ян презначина для обігріву дровами приміщення (дачний будинок, гараж, теплиця, битовка) площею близько 400 м.кв та об'ємом до 160 м.куб.
Купить булер'ян в нашем інтерне-магазині можно без передплат, а доставка здійснюється по всій тереторії України.
ЗАМОВЛЯЙТЕ пічку булерян ЗАРАЗ до підняття ціни!!!!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 120 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Водяной контур | Нет |
| Выносная топка | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 75 % |
| Назначение печи | Отопительная |
| Наличие встроенного теплообменника | Нет |
| Наличие стекла в дверце | Нет |
| Парогенератор | Нет |
| Площадь обогрева | 100 кв.м |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Теплоемкость печи | С малой теплоемкостью |
| Тип печи | Каркасная |
| Толщина материала топки | 3 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 835 мм |
| Высота топочной дверцы | 270 мм |
| Глубина | 930 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Ширина топочной дверцы | 270 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
Информация для заказа
- Цена: 23 999 ₴


