ПЕРЕВАГИ БУРЖУЙКИ
• ДОВГОВІЧНІСТЬ – матерыал буржуйки жароміцна сталь марки 15ГС
• Зручність використання – висувний ящик для золи дозволить з легкістю експлуатувати буржуйку
• Якість – перевірена ВТК заводу виробника
• Вартість – краща ціна круглої дровяної буржуйки
• Зовнішній вигляд – буржуйка пофарбована жаростійкою фарбою Thermosil
• Компактність – має невеликі габаритні розміри.
Буржуйка круглої форми призначена для опалення будинку, гаража, теплиці, площею до 40 м. кв, працює на дровах.
ЗАМОВЛЯЙТЕ Буржуйку ЗАРАЗ до підняття ціни!!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 32 кг |
| Виробник | Скіф |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Каркасна |
| Теплоємність печі | З малою теплоємністю |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Парогенератор | Ні |
| Стан | Новий |
| Виносна топка | Ні |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Площа обігріву | 40 кв.м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Ширина топкових дверцят | 280 мм |
| Висота топкових дверцят | 280 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Об'єм камери згоряння | 45 л |
| Камера подвійного згоряння | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 125 ₴





